TechSoup Türkiye kapsamında bulabileceğiniz Asana indirim programı yoluyla, kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz için, yardım derneğiniz için veya halka açık kütüphaneniz için Asana’nın iş yönetim yazılımını edinin.

Asana’yı organizasyonunuzdaki ekiplerin koordinasyonuna ve işlerini yönetmesine yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. Asana’nın internet ve mobil uygulaması sayesinde ekipler, bulundukları her yerden işbirliği yapıp birlikte çalışabilirler.

Elverişlilik ve Kısıtlamalar

Organizasyonların tüm ekip üyelerine yönelik indirimli erişim edinebilmeleri için, her yıl TechSoup Türkiye yoluyla sadece bir tek Asana ürününü talep etmesi gerekmektedir.

Organizasyonunuzun bu programa katılmaya elverişli olup olmadığını öğrenmek için lütfen elverişlilik ve kısıtlamalar sayfasına bakınız.

İndirimli Fiyatlara Erişim Hakkında

Bir program adında “İndirimli Fiyatlara Erişim” kelimeleri geçtiğinde, teklif özel olarak indirimli fiyatlardan sunulan ürün ve hizmetlerden oluşur. Bu da talebinizi oluşturduktan ve TechSoup Türkiye idari ücretini ödedikten sonra, ürün veya hizmetin bedelini de bağışta bulunan ortağa doğrudan ödememeniz gerekeceği anlamına gelmektedir. Her ürünün açıklama sayfasında özel indirimli fiyatları bulabilirsiniz. Bu fiyatlar sadece, TechSoup Türkiye üzerinden elverişli durumdaki kâr amacı gütmeyen kuruluşların ve kütüphanelerin faydalanmasına yöneliktir.