Bitdefender dünya genelinde 450 milyondan fazla kullanıcıya güvenlik yazılımı sağlayan, alanında lider bir üreticidir. Şirket herkes için internet güvenliğini kendine hedef edinmiştir. Bu hedefiyle AV-TEST, AV-Comparatives, Checkmark, ICSA Lab ve Virus Bulletin gibi önemli bağımsız güvenlik yazılımı test kuruluşu tarafından dünya çapında 1 numara seçilmiştir. Kötü amaçlı yazılımlar ve diğer çevrimiçi suçlara karşı ön saflardaki 10 yılı aşkın mücadelesiyle Bitdefender innovasyonda endüstri lideridir.

Bitdefender eğitim, bireysel özgürlük ve fikirlerin açıkça paylaşıldığı bir ortamın gelişip serpilebileceği temiz bir internet için çaba harcamaktadır. Şirket çocukların özgürce oynayabileceği, gençlerin zorbalık korkusu olmaksızın sosyalleşebileceği ve çalışabileceği, yetişkinlerin hırsızlık, banka dolandırıcılığı ve diğer kötü amaçlarla karşılaşmaksızın işlerini yürütebileceği, alışveriş yapabileceği ve öğrenebileceği online bir dünya hayal etmektedir.   

Bitdefender en son yeniliklere erişim sağlayarak ve teknolojiyi en iyi hizmet edebileceği yerlere uygulayarak sınırları kaldırmak ve topluluklar arasındaki güveni tesis etmek için çalışır. İşletmelere ve ev kullanıcılarına yönelik ticari tekliflerin yanısıra şirket PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler için geniş bir aralıkta ücretsiz ürünler geliştirmek ve tanıtmaktadır. Bitdefender sosyal ağ oluşturma için bir dizi ücretsiz yardımcı uygulama ve güvenlik olanağı üretmekte ve çevrimiçi avcılardan korumak için okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla çalışmaktadır.     

Bitdefender bağış programı
Bitdefender web sitesi