2005’te piyasaya sürülen TeamViewer, tüm dünyada gerçek zamanlı çevrimiçi destek ve işbirliğini mümkün kılan bulut tabanlı teknolojiler üzerine çalışıyor. İnsanların bir araya geldiklerinde harika şeyler yapabileceğine inanıyoruz, ve teknolojinin bunu herkes için mümkün kılması gerektiğini düşünüyoruz. Teknoloji, insanların fikirlerini duyuran, zorlukları aşma ve problem çözme yeteneklerini destekleyen bir katalizör gibi işlev göstermeli.

TeamViewer sivil toplum örgütlerine geliştirdikleri teknolojileri sunmaktan gurur duyar, böylece örgütler daha verimli çalışabilir, seyahat için gerekli zaman ve maliyetleri düşürebilir ve hedef kitlelerine daha iyi hizmet edebilir.

 

 

STÖ’nüz için bulut tabanlı uzaktan erişim, işbirliği ve IT desteği çözümlerini TechSoup Türkiye’nin sunduğu Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için TeamViewer ile edinin.

TeamViewer ürünlerini organzasyonuzun bilgisayarlarına uzaktan erişme, çevrimiçi görüşmeler gerçekleştirmek ve uzaktan IT desteği almak için kullanabilirsiniz.

Uygunluk ve Kısıtlamalar

TeamViewer örgütünüzün yıllık bütçesine göre hem bağış ürünleri, hem de indirimli fiyatlara erişim sunmaktadır.

Örgütünüzün uygunluğunu kontrol etmek için Uygunluk ve Kısıtlamalar sayfasını inceleyin.

İndirimli Fiyatlara Erişim Hakkında

Bir ürün ismi “İndirimli Fiyatlara Erişim” ibaresini içerdiğinde, sunulan teklifin ürün ve servislere özel olarak sağlanan indirim sağladığını belirtir. Bunun anlamı, siz siparişinizi oluşturup TechSoup Türkiye’ye idari ücret ödemesini gerçekleştirdikten sonra, ayrıca donör partnere de ürün ya da servis için doğrudan ödeme yapmanız gerekliliğidir. Bu indirim oranları yalnızca TechSoup Türkiye tarafından uygunluğu onaylanan STÖ’ler için geçerlidir.