TechSoup Türkiye kapsamında Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Veritas üzerinden kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz için, hayır kurumunuz için veya halk kütüphaneniz için yedekleme ve veri kurtarma ürünleri edinin.

Veri kaybı her zaman olabilecek bir şeydir. İster insan kaynaklı hata olsun, kötü niyetli saldırılar olsun veya verilerinizi ulaşılamaz hale getiren doğal bir felaket olsun, bir yedekleme çözümüne sahip olmak veri kurtarma işlemini hızlı ve kolay bir iş haline getirecektir.

Veritas, organizasyonunuzun veri yedekleme ve kurtarma stratejisi için “hepsi bir arada” bir çözüm sunmaktadır. Veritas sayesinde aşağıdakileri yapacak hızlı müdahale önlemi uygulayabilirsiniz:

  • Hızlı, kesintisiz veri koruma için yedekleme işlemini basitleştirebilirsiniz
  • Tek bir pano üzerinden verileri ve yedekleri izleyebilirsiniz
  • Verinin nerede (şirket fiziksel ortamında, sanal ortamda veya bulut ortamda) olduğundan bağımsız olarak tüm sistemdeki veya tekli olarak sistemlerdeki verileri kurtarabilirsiniz
  • Amazon Web Services, Microsoft Azure, ve daha fazlası da dâhil olmak üzere, fiziksel ortama veya sanal ortama veya bulut ortamlarına yedekleri yükleyebilirsiniz
  • Kapsamlı buluta doğru veri tekilleştirme ile Toplam Sahiplik Maliyetinizi (TCO) düşürün

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için iki seçenek mevcuttur.

  • Veritas System Rescue: Veri yönetimi için bir tek sunucu ve minimum uygulamaları kullanan daha ufak organizasyonlar içindir.
  • Veritas Backup Exec: daha büyük organizasyonlar veya içerilmiş veri tekilleştirme , Azure’la Anında Buluttan Veri Kurtarma, Toplam Sahiplik Maliyeti (TCO) aracı gibi daha gelişmiş özelliklere ihtiyaç duyan organizasyonlar içindir.

Uygunluk ve Sınırlamalar

Eğer uygunsa, organizasyonunuz bir mali yıl içinde (1 Temmuz’dan ertesi yılki 30 Haziran’a kadar) her bir ürün için bir lisans alabilir.

Organizasyonunuzun bu programa katılmaya uygun olup olmadığını öğrenmek için uygunluk ve sınırlandırmalar sayfasına bakınız.