Adobe Cloud Donor Info

Kar amacı gütmeyen kuruluşunuz ya da halka açık kütüphaneniz için çeşitli yaratıcı yazılım ürünlerine TechSoup Türkiye’deki Adobe bağış programından erişim sağlayın.

Adobe ürünlerini resimleri düzenlemek, internet sitesi dizayn etmek, bülten yayınlamak, video ve audio yapıtlar oluşturmak ve daha fazlası için kullanabilirsiniz.

Uygunluk kriterlerini karşıladığı taktirde sivil toplum örgütünüz her mali yıl içinde (1 Temmuz-30 Haziran) şu ikisini alabilir:

  • Sınırsız sayıda Creative Cloud Fotoğrafçılık planı üyeliklerine indirimli fiyatlarla erişim
  • 4’e kadar bağışlanmış bağımsız ürün

Örgütünüzün bu programdan yararlanmak amacıyla uygunluk kriterlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için uygunluk ve kısıtlamalar sayfasına göz atabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlara Erişim Hakkında

Ürün adında "İndirimli Fiyatlara Erişim" olduğunda bu teklif sözkonusu ürün ya da hizmet için belli indirimli fiyatları içerir. Bu; bağış talebinde bulunduktan ve TechSoup'un idari ücretini ödedikten sonra, talepte bulunduğunuz ürün ya da hizmet için bağışçı partnere doğrudan ödeme yapacağınız anlamına gelir. Spesifik indirimli fiyatları her ürün açıklamasında bulabilirsiniz. Bu fiyatlar sadece TechSoup aracılığıyla uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kütüphaneler için mevcuttur.

Adobe Creative Cloud Fotoğrafçılık Planı 1-Yıl Bireysel Üyelik — İndirimli Fiyatlara Erişim