Bağış Başvurusu

Adım 1. Uygunluk Kriteri

Örgütünüz TechSoup Türkiye’de kayıtlıysa ve örgütünüzün bağış partnerlerinden en az biri için uygunluk koşulunu sağladığına dair onay e-postası aldıysa, Bağış Talebinde bulunmak için hazırsınız demektir (eğer örgütünüzün kayıt olma ve uygunluk durumu konusunda emin değilseniz, bize yazın biz de sizi yönlendirelim).  

Adım 2. Oturum Açma 

Örgütünüzün kullanıcı adını ve şifresini girerek oturum açın. Eğer şifreniz unuttuysanız, oturum açma penceresinin yanındaki  ‘Yeni şifre iste’ bağlantısını kullanın.

Adım 3. Ürünlere Gözat

Ürünlere göz atabilir ve aramalarınızı Bağış Partneri veya ekipman kategorisini seçerek yapabilirsiniz. Her durumda, hâlihazırda mevcut ürünlerin listesini belirlenmiş İdari Ücretleriyle birlikte görebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için öğelerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Adım 4. Seç & Sepete Ekle

Ürünü/ürünleri seçin ve sepetinize ekleyin. Sepetinizdeki öğeleri istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Öğeleri seçme işlemini bitirdikten sonra çıkış işlemini yapmak üzere ilerleyin.

Çıkışta, size siparişinize dair özet bir bilgi ve teslimat adresinizin onayı sağlanacaktır. 

Adım 5. İdari Ücret

Ödeme işleminizin tamamlanmasının ardından e-posta ile bir fatura alacaksınız. Faturada belirtilen idari ücretin ödemesi elimize ulaştığında, siparişinizi göndereceğiz.

Lütfen dikkat edin: TechSoup Türkiye Bağış Programı, ürünlerin örgütünüzün Kayıtlı Teslimat Adresine teslim edilmesini şart koşmaktadır.

Bütün siparişler onaya tabidir. Siparişinizin kabul edilememesi durumunda, derhal bu konuda bilgilendirilir ve İdari Ücretin otomatik geri ödemesini alırsınız. 

Daha fazla bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret ediniz.
Siparişiniz, ödemenizi aldığımız tarihten itibaren en fazla 14 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.