Microsoft

Microsoft, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve halk kütüphanelerine çeşitli yazılım ürünleri bağışlamak amacıyla TechSoup Türkiye ile yaptığı işbirliğinden memnuniyet duymaktadır. Bu yolla kar amacı gütmeyen kurumlara yüzlerce profesyonel ve kurumsal Microsoft ürünü sağlanmaktadır. TechSoup Türkiye sizlere hizmet sunabilmemizi mümkün kılmak için, bağış faydalanıcılarından cüzi bir idari ücret talep etmektedir.

Uygunluk

Kuruluşlar bu program aracılığı ile yazılım bağışlarından faydalanabilmek için Microsoft'un kurallar, uygunluk kriterleri ve kısıtlamalar rehberinde  belirtilen kriterleri karşılamak durumundadır.

Microsoft Bağış Programı Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

TechSoup Türkiye, kuruluşları Microsoft Bağış Programına Genel Bakış sayfasına göz atmaları yönünde teşvik eder. Burada bir kuruluşun talep edebileceği azami ürün sayısı, halk kütüphanelerine kurulan yazılımlara dair özel kurallar, ve iade durumunda izlenmesi gereken kurallara dair bilgiler edinebilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda, bağışlanan ürünlerin sağlandığı Microsoft Toplu Lisanslama programı kuralları ve faydalarına dair genel bir bakış ile beraber hem TechSoup Türkiye hem de Microsoft hakkında ek bilgiler bulmanıza yardımcı olacak bağlantılar sunulmaktadır.