TechSoup Hakkında

TechSoup Hakkında

TechSoup değişim yaratanları, globalde ve yerelde yaşamları iyileştirmek için ihtiyaç duydukları dönüştürücü teknoloji çözümleriyle donatır. İster verecek kaynağınız ister ulaşmanız gereken çözümler olsun TechSoup bu karşılıklı değiş tokuşu sizin için kolaylaştırır.

30 yıla yakın bir zamandır güvenilir bir ortak olarak TechSoup, insanların birlikte daha adil/eşit bir dünya için çalışmalarına olanak veren gerek dijital platformlar gerekse yüzyüze işbirliği imkanları sağlamaktadır.

 

TechSoup Global Network’ü Hakkında

TechSoup Global Network’ü dünya genelinde kendisine güvenen sosyal fayda kuruluşlarını ve topluluklarını birbirine bağlar ve onların kapasitelerini geliştirir.

TechSoup Türkiye, TechSoup Global Network’ünün bir üyesidir. Ağın üyesi bütün partnerler önde gelen sivil toplum kuruluşlarıdır ve ülkelerinde bir dizi kapasite geliştirme programı yürütmektedirler. Ayrıca, TechSoup programlarını yereldeki sivil toplumun ihtiyaçlarına gore özelleştirmekte ve Global Network’ün uzmanlığına katkıda bulunmaktadırlar. Birlikte, yaşamları iyileştirmek için ihtiyaç duydukları araçlarla 650,000 kuruluşa ulaşmış ve teknoloji araçları ve hayırseverlik hizmetleriyle 5 milyar dolardan fazla katkı sağlamışlardır.