Bitdefender Mobile Security for Android, 1 Kullanıcı

Bitdefender Mobile Security for Android, 1 User
SKU: G-49422
İşlem Masrafı: 15.00 TRY + KDV
Bağışçı PartnerÇözümPlatformAndroid için Bitdefender Mobile Security, Android akıllı telefonlar ve tabletleri virüslerden ve gizlilik ihlallerinden koruyan bir yazılımdır.

Bu bağış, tek bir ürün ve bir cihaz için bir yıllık abonelik sağlamaktadır. Abonelik, koruma güncellemeleri ve ürünün yeni özelliklerini de kapsamaktadır. Abonelik yenilenmediği takdirde bir yılın sonunda ürün işlevini kaybedecektir.

Kuruluş İçin Faydaları

Android için Bitdefender Mobile Security yazılımını örgütünüze ait mobil cihazları elektronik tehditlere ya da hırsızlıklara karşı korumak için kullanabilirsiniz.

Anahtar Özellikler

  • Kötücül Yazılımlara Karşı Tarama: Mobil Güvenlik, yüklediğiniz tüm uygulamaları otomatik olarak tarar ve cihazınızı korur.
  • Gizlilik Danışmanı: Bu özellik sayesinde cihazınızdaki uygulamaların hangi özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Böylelikle mesajlarınıza ya da kişisel verilerinize sizin izniniz olmadan erişen uygulamaları tespit edip kaldırabilirsiniz.
  • Uygulama Kilitleme: Şifre kurulumu yaparak istediğiniz uygulamaya erişimi kısıtlayabilirsiniz.
  • Web Güvenliği: Bitdefender bulut hizmeti, sizi kötücül yazılım veya dolandırıcılık ihtimali bulunduran bir web sayfası ile karşılaştığınızda sizi uyarır ve korur.
  • Hırsızlık Koruması: Çalıntı ya da kayıp cihazınızı uzaktan kontrol edebilir, yerini tespit edebilir, kilitleyebilir, silebilir veya mesaj gönderebilirsiniz.
  • Akıllı Saat Bağlantısı: Android Wear saati siz telefonunuzdan çok uzaklaştığınızda titreyerek sizi uyarır. Ayrıca telefonunuza yüksek sesli alarm kurarak saatinizi telefonu bulmak için kullanabilirsiniz.

Destek

Bitdefender’dan wiki, SSS, forum ve by email, chat, ya da telefon ile destek alabilirsiniz.

Dikkatlice Seçiniz

Bu ürünün idari ücreti iade edilmez. Ayrıca ürün değişimi de yapılmamaktadır.

Bu Ürünü Edinmek İçin

TechSoup bağış talebinizi onayladığında, örgütünüzün e-mail adresine ürünü edinmek ve aktive etmek için izlenmesi gereken yönergeler ile ilgili bir e-posta gönderilecektir.

Sistem Gereksinimleri

  • Tablet ve telefonda kullanmak için, Android 2.0.1 veya sonrası
  • Akıllı saatlere bağlayabilmek için, Android 4.3 ve Android Wear
  • İnternet bağlantısı