Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programına Başvurun

By: techsoup
Çar, 07/10/2015 - 20:42

Dünyayı değiştiriyorsanız Google size destek olmak istiyor!

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı, uygunluk kriterlerini karşılayan Sivil Toplum Kuruluşlarının G-Suite, Google Reklam Bağışları, YouTube ve diğer ürünlere ücretsiz erişmelerine olanak sağlıyor.  Bu araçlar, yeni bağışçılar ve gönüllüler bulmanıza, daha verimli çalışmanıza ve sivil toplum kuruluşunuzun hikayesini anlatmanıza yardımcı olabilir.

Artık e-mail hizmetini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz!

Programa katılarak Gmail, Google Takvim ve Google Drive'dan oluşan G-Suite paketine ücretsiz erişin, çevrimiçi belgeler üzerinde ortak çalışın ve 30GB'a kadar ücretsiz depolama alanına sahip olun! Böylelikle bilişim teknolojileri maliyetlerinizi azaltıp, çalışanlarınız ile gönüllülerin daha verimli bir şekilde birlikte çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Google Reklam Bağışları ile aylık 10,000 $’lık  Google Adwords reklam bağışına sahip olun!

Google Reklam Bağışları, Google'ın çevrimiçi reklamcılık aracı olan AdWords'ün sivil toplum kuruluşu sürümüdür. Google Reklam Bağışları, misyonunuzu ve girişimlerinizi Google arama sonucu sayfalarında tanıtmanız amacıyla AdWords™ reklamlarında harcayabileceğiniz aylık 10.000 $ tutarında ayni yardım sağlayarak sivil toplum kuruluşunuzu destekler. Anahtar kelime hedefleme aracılığıyla çalışmalarınızı öne çıkaracak benzersiz reklamlar oluşturarak farkındalık artışı sağlayın. Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmek için çevrimiçi bağışları, bülten aboneliklerini, gönüllü kayıtlarını ve diğer işlemleri takip edin.

YouTube Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Programı

YouTube'un sadece sivil toplum kuruluşlarına özel, zenginleştirilmiş sürümüne sahip olun. Doğrudan videolarınızın üzerine mesaj yerleştirerek,  eylem çağrısı butonu ekleyerek   destekçilerinizi  eyleme geçmeye yönlendirin. Kuruluşunuzun logosunu ve markasını kullanarak kanalınızın görünümünü ve tarzını özelleştirin.

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları'na başvurmak için tıklayın!

Global olarak TechSoup kuruluşu ortaklığında yürütülen Google ile Sivil Toplum Kuruluşları programına katılmak için ilk olarak TechSoup Türkiye Yazılım Bağışı Programı’na kayıt olmanız ve başvuru için uygunluk onayı almanız gerekiyor.

TechSoup Global, dünya genelinde kar amacı gütmeyen kuruluşların çalışmalarının etkisini artırmak için teknolojiye erişimlerini destekleyen San Francisco merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. 68'in üzerinde ülkeyi kapsayan TechSoup Global ağının yerel bir partneri olarak STGM Türkiye’de, Google, Microsoft  ve Bitdefender gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütmektedir.

Bağış programı kapsamında sivil toplum kuruluşları bulut tabanlı hizmet uygulamaları, işletim sistemi yazılımları, sunucu yazılımları, güvenlik yazılımları gibi ürünler için bağış talebinde bulunabilirler.