Symantec

TechSoup kapsamındaki Symantec Bağış Programı Türkiye’de kayıtlı, uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütlerine Symantec Enterprise ve Symantec Desktop ürünleri sağlamaktadır.

Symantec Enterprise ürünlerini çoklu bilgisayar ağlarınızda güvenliği artırmak için kullanabilirsiniz. Symantec bağışları küçük ve orta ölçekli kurumlar kadar büyük ölçekli kuruluşlara da hitap etmektedir

Symantec Desktop ürünlerini yönetilen şirket veya kurum ağının bir parçası olmayan kişisel cihazların güvenlik ve performansını artırmak için kullanabilirsiniz.

 

Uygunluk ve Kısıtlamalar

Uygunluk kriterlerini karşıladığı taktirde sivil toplum örgütünüz Norton Security ve Norton Utilities ürünlerinde her mali yıl için (1 Temmuz – 30 Haziran) en fazla 20 kullanıcı lisansı alabilir.

Bir mali yıl içerisinde 2 bağışlanmış Symantec Enterprise ürünü de alabilirsiniz. Backup Exec ürünleri dışında her Symantec Enterprise ürünü için en fazla 100 kullanıcı lisansı talep edebilirsiniz. Backup Exec ürünü için sadece 1 adet lisansa ihtiyacınız olacaktır.   

Örgütünüzün bu programdan yararlanmak amacıyla uygunluk kriterlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için uygunluk ve kısıtlamalar sayfasına göz atabilirsiniz.