Bağış Programı Detayları

Akademi ödülü kazanmış bir profesör, çok zeki bir bilgisayar uzmanı ve bilgiye tutkun, akıllı bir yöneticiyi bir araya getirin. Buna yazılımdaki en zor problemlerden birini ekleyin - veri tabanlarını ve çizelgeleri sıradan insanlar için anlaşılabilir kılmak. 2003 yılında kurulan Tableau, verilerini anlama ihtiyacıyla bir araya gelen, her sektörden dünya çapında 29.000’den fazla firma tarafından kullanılmaktadır.

Tableau Vakfı’nın misyonu, dünyanın sorunlarını çözmekte doğru bilginin kullanımını ve analitik düşünmeyi teşvik etmektir. Bizim “kurumsal hayırseverliğe” yaklaşımımız, kar amacı gütmeyen kuruluşlara (sivil toplum örgütlerine) veriye dair hızlı bir kavrayış, anlayış olanağı sağlamak ve onları bu şekilde güçlendirmek yoluyla insanlara yardım etme görevlerini ileriye taşımaktır.

TechSoup’taki Tableau yazılım bağış programı uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütlerine ve hayır kurumlarına veri analizi ve görselleştirme yazılımı sağlamaktadır.

Minimum tecrübeyle Tableau yazılımlarını sivil toplum örgütünüzün topladığı her türlü verinin görsel sunumlarını yapmak ve paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Uygunluk ve Kısıtlamalar

Eğer uygunluk kriterlerini karşılıyorsanız, sivil toplum örgütünüz bir mali yıl ( 1 Temmuz - 30 Haziran) içerisinde beş ürün için bağış talebinde bulunabilir.

Sivil toplum örgütünüzün bu programdan yararlanmak amacıyla uygunluk kriterlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için Uygunluk ve Kısıtlamalar sayfasını ziyaret ediniz.