FonZip

tags:  FonZip, Türkçe

DERNEK, VAKIF VE STK'LAR İÇİN ÜYE, AİDAT VE BAĞIŞ YÖNETİM PROGRAMI

KREDİ KARTIYLA BAĞIŞ VE AİDAT ÖDEMESİ ALIN

FonZip'e ödemelerin aktarılacağı banka hesap (IBAN) numaranızı girerek 1 dakika içinde banka ve kredi kartlarından güvenle ödeme almaya başlayabilirsiniz.

ÜYE BİLGİLERİNİZ DAİMA GÜNCEL OLSUN

Destekçi ve üyelerinize gönderilecek SMS ve e-postalarla eksik yada eski bilgilerin yine kişilerin kendileri tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

YENİ ÜYE BAŞVURULARINI İNTERNETTEN ALIN

Özelleştirilebilir üye ve gönüllü kayıt formları ile kişilere istediğiniz sorularınızı sorup, kayıt ücretlerini yine online alabilirsiniz.

ÜYE VE DESTEKÇİ HAREKETLERİNİ TAKİP EDİN

Kim ne zaman aidatını ödemiş, kişisel bilgilerini güncellemiş, bağış yapıp, düzenlediğiniz etkinliğe katılmış. Zaman tüneli ile kişi hareketlerini yakından takip edin.

AİDAT BORÇLARI BİRİKMESİN

FonZip ile hangi üyenin ne kadar borcu olduğu daima güncel olarak takip edebilir tek tuşla borcu olan tüm üyelere borç bakiyesi hatırlatma e-postası ve SMS'i gönderebilirsiniz. Üyeleriniz de kendilerine gelen güvenli bağlantıyı tıklayarak kartlarıyla kolayca aidatlarını ödeyebilir veya düzenli ödeme talimatı verebilirler.

ONLİNE BAĞIŞ SAYFANIZ HAZIR

FonZip ile destekçilerinizden banka ve kredi kartlarıyla kolayca ve güvenle bağış alabileceğiniz bağış sayfanızı yaratmanız sadece 1 dakikanızı alır. Görselinizi, metninizi, bağışın aktarılacağı hesap numarasını, bağışçılara sorulacak form sorularını ve otomatik olarak gönderilecek teşekkür e-postasının metnini belirleyin ve artık bağış alabilirsiniz.

KİŞİLERİNİZİ TEK MERKEZDEN YÖNETİN

Excel dosyalarıyla boğuşmaya son. FonZip ile kişilerinizi istediğiniz sayıda ve kriterdeki filtreleri çeşitli kombinasyonlarla kullanıp etiketlerle gruplayabilirsiniz.

TOPLU SMS VE E-POSTA GÖNDERİN

Excel dosyalarını bir yerden bir yere gönderip, kopyalamakla uğraşmayın FonZip ile toplu SMS ve E-posta gönderimi yapmak son derece kolay ve hızlıdır.

ETKİNLİK DÜZENLEYİP, BİLET SATIN

İster ücretsiz, isterseniz ücretli bir etlinlik olsun, yarattığınız etkinlik sayfasından LCV alabilir, farklı kişi tiplerine farklı fiyat seçenekleri ile kredi kartı ile online bilet satabilir, etkinlik anında kullanacağınız katılımcı listesini indirip kapıda kontrol yapabilirsiniz.

GÜVENLİK BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR

FonZip BDDK'nın düzenlemelerine uygun tasarlanmakla beraber özellikle ödeme konusunda endüstriyel güvenlik standartlarını en üst seviyede sağlar.