FonZip

tags:  FonZip, Türkçe

DERNEK, VAKIF VE STK'LAR İÇİN ÜYE, AİDAT VE BAĞIŞ YÖNETİM PROGRAMI

Bu bağış talebinde bulunduktan ve TechSoup'un idari ücretini ödedikten sonra, talepte bulunduğunuz ürün için bağışçı partner olan FonZip'e doğrudan ödeme yapmanız gerekir.  Bu ürünün spesifik indirimli fiyatı 280,80 TL'dir.  Bu fiyat sadece TechSoup Türkiye aracılığıyla uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütleri için mevcuttur.

KREDİ KARTIYLA BAĞIŞ VE AİDAT ÖDEMESİ ALIN

FonZip'e ödemelerin aktarılacağı banka hesap (IBAN) numaranızı girerek 1 dakika içinde banka ve kredi kartlarından güvenle ödeme almaya başlayabilirsiniz.

ÜYE BİLGİLERİNİZ DAİMA GÜNCEL OLSUN

Destekçi ve üyelerinize gönderilecek SMS ve e-postalarla eksik yada eski bilgilerin yine kişilerin kendileri tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

YENİ ÜYE BAŞVURULARINI İNTERNETTEN ALIN

Özelleştirilebilir üye ve gönüllü kayıt formları ile kişilere istediğiniz sorularınızı sorup, kayıt ücretlerini yine online alabilirsiniz.

ÜYE VE DESTEKÇİ HAREKETLERİNİ TAKİP EDİN

Kim ne zaman aidatını ödemiş, kişisel bilgilerini güncellemiş, bağış yapıp, düzenlediğiniz etkinliğe katılmış. Zaman tüneli ile kişi hareketlerini yakından takip edin.

AİDAT BORÇLARI BİRİKMESİN

FonZip ile hangi üyenin ne kadar borcu olduğu daima güncel olarak takip edebilir tek tuşla borcu olan tüm üyelere borç bakiyesi hatırlatma e-postası ve SMS'i gönderebilirsiniz. Üyeleriniz de kendilerine gelen güvenli bağlantıyı tıklayarak kartlarıyla kolayca aidatlarını ödeyebilir veya düzenli ödeme talimatı verebilirler.

ONLİNE BAĞIŞ SAYFANIZ HAZIR

FonZip ile destekçilerinizden banka ve kredi kartlarıyla kolayca ve güvenle bağış alabileceğiniz bağış sayfanızı yaratmanız sadece 1 dakikanızı alır. Görselinizi, metninizi, bağışın aktarılacağı hesap numarasını, bağışçılara sorulacak form sorularını ve otomatik olarak gönderilecek teşekkür e-postasının metnini belirleyin ve artık bağış alabilirsiniz.

KİŞİLERİNİZİ TEK MERKEZDEN YÖNETİN

Excel dosyalarıyla boğuşmaya son. FonZip ile kişilerinizi istediğiniz sayıda ve kriterdeki filtreleri çeşitli kombinasyonlarla kullanıp etiketlerle gruplayabilirsiniz.

TOPLU SMS VE E-POSTA GÖNDERİN

Excel dosyalarını bir yerden bir yere gönderip, kopyalamakla uğraşmayın FonZip ile toplu SMS ve E-posta gönderimi yapmak son derece kolay ve hızlıdır.

ETKİNLİK DÜZENLEYİP, BİLET SATIN

İster ücretsiz, isterseniz ücretli bir etlinlik olsun, yarattığınız etkinlik sayfasından LCV alabilir, farklı kişi tiplerine farklı fiyat seçenekleri ile kredi kartı ile online bilet satabilir, etkinlik anında kullanacağınız katılımcı listesini indirip kapıda kontrol yapabilirsiniz.

 

Kurallar, Uygunluk Kriterleri ve Kısıtlamalar

• Miktar: Sivil toplum örgütleri bir mali yıl (1 Temmuz – 30 Haziran) içerisinde en fazla bir üyelik talep edebilir.

• Bütçe: Yıllık işletme bütçesi 175.000,00 TRY veya altında olan sivil toplum örgütleri bu bağıştan faydalanabilir.

• Yalnızca sivil toplum örgütleri: Bu bağış programı Dernekler Dairesi Başkanlığı’na veya Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne kayıtlı, dernek veya vakıf statüsünde sivil toplum örgütleri için geçerlidir.

• Sivil Toplum Örgütü Türleri: Aşağıda belirtilen STÖ türleri bu program kapsamında bağış talebinde bulunmak için uygun değildir. 

o Yasama, kanun yapma yetkisine sahip siyasi faaliyetlerde bulunan organizasyonlar

o Kamu Kurum veya Kuruluşları

o Çalışan veya Üye dayanışma örgütlenmeleri

o Laik toplumsal tanımları olmayan dini temelli örgütler. Laik tanımlaması ile kastedilen dini inançlarından bağımsız olarak insanlara hizmet sağlayan ve belirli bir inanca dair propaganda yapmayan inanç temelli örgütlerdir.