FonZip

tags:  FonZip, Türkçe

Bu bağış talebinde bulunduktan ve TechSoup'un idari ücretini ödedikten sonra, talepte bulunduğunuz ürün için bağışçı partner olan Fonzip'e doğrudan ödeme yapmanız gerekir. Bu ürünün spesifik indirimli fiyatı aylık 35,40 TL, yıllık toplam indirimli fiyatı 424,80 TL'dir. Bu fiyat sadece TechSoup Türkiye aracılığıyla uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütleri için mevcuttur.

DERNEK, VAKIF VE STK'LAR İÇİN ÜYE, AİDAT VE BAĞIŞ YÖNETİM PROGRAMI

Kurumunuz için internet üzerinden aidat ve bağış toplamak, kişilerinizi yönetip, iletişim kurmak için tek ihtiyacınız olan Fonzip’i şimdi ücretsiz deneyin ve devamında Techsoup indirim koduyla indirimli kullanın.

KREDİ/BANKA KARTIYLA ONLİNE AİDAT ÖDEME ALIN

İyzico, Paratika, iPara hesabınızı veya banka sanal POS’unuzu bağlayarak 1 dakika içinde banka ve kredi kartlarından güvenle tek seferlik veya düzenli ödeme alabilirsiniz.

KİŞİ BİLGİLERİ DAİMA GÜNCEL OLSUN

Üye, bağışçı veya gönüllü kişi listenizde kayıtlı olan kişilere toplu olarak SMS ve E-posta göndererek kişilerinizin kendi bilgilerini kendilerinin güncellemelerini sağlayabilirsiniz.

ONLİNE KAYIT FORMLARI

Özelleştirilebilir Fonzip formlarını üye ve gönüllü kayıtları için kullanabilir, kişilere istediğiniz soruları sorup, kayıt ücretlerini yine online alabilirsiniz.

KİŞİ HAREKETLERİNİ TAKİP EDİN

Kim ne zaman aidatını ödemiş, kişisel bilgilerini güncellemiş, bağış yapmış veya düzenlediğiniz bir etkinliğe katılmış Fonzip ile kişi hareketlerini yakından takip edin.

AİDAT BORÇLARI BİRİKMESİN

Üyelerin borç durumlarını güncel olarak takip edebilir, tek tuşla borcu olan tüm üyelere borç bakiyesi hatırlatma e-postası ve SMS'i gönderebilirsiniz. Üyeleriniz kendilerine gelen güvenli bağlantıyı tıklayarak kartlarıyla aidat ödemesi yapabilir veya düzenli ödeme talimatı verebilirler.

ONLİNE BAĞIŞ ALIN

Kurumunuza özel bağış sayfalarını birkaç dakika içerinde kendiniz oluşturabilirsiniz. Bağışçılarınıza sorulacak form sorularını, bağış miktar seçeneklerini ve bağışçılara otomatik olarak gönderilecek teşekkür e-postası içeriğini belirlemeniz yeterli.

KİŞİLERİ TEK MERKEZDEN YÖNETİN (CRM)

Excel dosyalarıyla boğuşmaya son! Kişilerinizi Fonzip’in gelişmiş filtre ve etiket filtreleriyle yönetebilir, manuel veya otomatik tetiklenen görevler belirleyebilirsiniz. (Otomatik borç hatırlatmaları veya doğum günü tebrikleri gibi..)

TOPLU SMS VE E-POSTA GÖNDERİN

Tek bir ekran üzerinden toplu SMS ve E-posta gönderimi yapın. Üstelik her ay 5.000 e-posta gönderimi ücretsiz. Detaylı bilgi için ücretler bölümüne göz atabilirsiniz.

ETKİNLİK DÜZENLEYİP, BİLET SATIN

İster ücretsiz, isterseniz ücretli bir etkinlik olsun, yarattığınız etkinlik sayfasından LCV alabilir veya online bilet satabilirsiniz.

KULLANICI BAĞIŞ KAMPANYALARI

Destekçilerinizin kurumunuz için bir bağış kampanyası başlatabileceği harika bir alt yapı! Destekçileriniz doğum günleri gibi mutlu bir günü ya da sanatsal etkinliklerden, baby shower, maraton veya rekor denemeleri gibi bir çok etkinliği kurumunuz için bir bağış kampanyasına çevirebilir.

DİJİTAL BAĞIŞ VE TEŞEKKÜR SERTİFİKALARI

Kurumunuzun özel günlere yönelik veya tebrik amaçlı bağış sertifikalarını Fonzip otomatik olarak oluşturur ve bağışçılarınıza dijital olarak gönderir. (İsterseniz siz de basılı olarak gönderebilirsiniz)

GÜVENLİK BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Fonzip BDDK'nın düzenlemelerine uygun tasarlanmakla beraber özellikle ödeme konusunda endüstriyel güvenlik standartlarını en üst seviyede sağlar.