KalDer, "TechSoup Türkiye yazılım firmalarıyla aramızda bir köprü oluyor"

By: admin
Sa, 24/10/2017 - 10:52

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bilgi İşlem Yöneticisi Dinçer Özberber TechSoup Türkiye'yle ilgili görüşlerini bizimle paylaştı. Dijital güçlendirme, yazılım ve bulut bilişim ihtiyaçları için sivil topluma yardımcı olmak için elimizden geleni yaparken aldığımız geribildirimler daha da iyisini yapmak bizi motive ediyor.

Özberber'in mesajını sizlerle paylaşıyoruz:

KalDer, Türkiye Kalite Derneği olarak Techsoup Türkiye ile 2016 yılı son çeyreğinde tanıştık. Türkiye’nin önde gelen STK’larından birinin IT yöneticisi olarak Microsoft başta olmak üzere birçok yazılım firmasının lisanslarını neredeyse hibe derecesinde Techsoup Türkiye üzerinden alabileceğimi öğrendiğimde gerçekten çok sevindim. Zira KalDer olarak son 5 yıldır Microsoft ürünleri için Microsoft Türkiye üzerinden lisans bağışlarımızı talep edip uzun ve zahmetli bir süreç sonunda bağış alabiliyorduk. Techsoup Türkiye gibi bir kuruluşun biz STK’lar ile Microsoft vb. ilgili firmalar arasında bir köprü görevi görerek bağış sürecini hızlandırması şahsım ve kurumum adına işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırdığını belirtmek isterim.

Techsoup Türkiye’nin en çok beğendiğim yönleri;

Techsoup Türkiye ekibinin tüm iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşmaları ve böylece süreci hızlı ve başarılı bir şekilde yönetmeleri.

Lisans bağışı ve satın alım sürecinde çıkan ufak pürüzleri hızlıca gidermeleri ve süreç tamamlandıktan sonra bile görüş ve memnuniyetimizi ölçmeleridir.

Türkiye’nin kar amacı gütmeyen kuruluşları olarak birçok destekçimiz ve gönüllümüz bulunmakta. KalDer olarak daha fazla gönüllüye ulaşmak ve Türkiye’ de ki tüm kuruluşların kalite anlayışlarını üst seviyelere taşımak adına teknolojiyi iyi kullanmaya çalışıyoruz. Bu süreçte Techsoup Türkiye gibi bir kurumun arkamızda olması ve teknoloji ihtiyaçlarımızı minimum maliyetlere gerçekleştirmemizi sağlaması bizleri çok memnun etmektedir.

KalDer, Türkiye Kalite Derneği Bilgi İşlem Yöneticisi ve bir kalite gönüllüsü olarak tüm meslektaşlarım ve STK yetkililerine Techsoup Türkiye’yi öneririm. 

Ayrıca bu güne kadar göstermiş oldukları katkılar için başta Özlem Hanım ve tüm Techsoup Türkiye çalışanlarına KalDer ve şahsım adına teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Dinçer Özberber
KalDer, Türkiye Kalite Derneği
Bilgi İşlem Yöneticisi