TechSoup Microsoft Yazılım Bağış Programındaki Önemli Değişiklikler

By: admin
Per, 22/02/2018 - 09:41

tags:  Microsoft

Bugün sizlerle Microsoft’un haberlerini ve Techsoup yazılım bağış programındaki planlanmış güncellemelerini paylaşıyoruz:

  • Microsoft’un Tech for Social Impact grubu, kar amacı gütmeyen teklifleri ve bağış modeli için iyileştirmeler ve değişiklikler gerçekleştirdi

  • Bu değişikliklerin bazıları TechSoup’ta yürütülen mevcut Microsoft yazılım bağış programını etkileyecektir ve bunlar sivil toplum örgütünüzü ilgilendirebilir.

Microsoft Philanthropies’in Tech for Social Impact grubu, teknolojik ilerlemelerin ivme kazanmasıyla birlikte sivil toplum örgütlerinin ve hizmet sundukları insanların geride kalmamalarını sağlamak için kısa bir süre önce heyecan verici bir blog yazısı paylaştı. TechSoup aracılığıyla uzun süredir devam eden yazılım bağış programı Microsoft’un bu sektöre olan bağlılığının bir kanıtıdır. TechSoup Microsoft ve diğer 100’den fazla teknoloji sağlayıcısıyla sivil toplum örgütlerinin teknoloji çözümlerine ve hizmetlerine erişimini genişleterek, misyonlarınızı yerine getirebilmeniz için ekonomik bir şekilde en etkili teknolojileri benimsemenize ve kullanmanıza destek olur.

TechSoup deneyiminizi etkileyebilecek Microsoft’un blog yazısında duyurulan değişiklikleri sizler için özetledik.Teknoloji ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde planlayabilmek adına lütfen bu detayları gözden geçirmek için birkaç dakikanızı ayırınız.

Gerçekleşen değişiklikler hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı merak ediyoruz. Buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

TechSoup’taki mevcut Microsoft yazılım bağış programı 1 Nisan’da nasıl değişecek?

  • Ürün Seçimi: Microsoft on-premise ürün bağışlarını küçük kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak için optimize ediyor. Microsoft on-premise ürünlerinin Standart sürümleri TechSoup aracılığıyla uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütlerine bağış olarak sunulmaya devam edecektir. Microsoft on-premise ürünlerinin Premium sürümleri artık TechSoup aracılığıyla bağış olarak edinilemeyecek fakat uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütlerine bir indirim sağlanacaktır. Microsoft Cloud kar amacı gütmeyen tekliflerinde bir değişiklik yapılmamıştır.

  • TechSoup’taki Bağışlanan Ürünler Arasından Seçim: 1 Nisan’dan itibaren 10 başlık grubu ile sınırlandırılmadan, bağışlanan Microsoft ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Program Kuralları ve Uygunluk Kriterleri Aynı Kalacaktır: TechSoup aracılığıyla sağlanan bağış teklifleri aynı kalacaktır. Bu uygunluk kriterleri tüm Microsoft kar amacı gütmeyen indirimleri için standartlaştırılmıştır. TechSoup aracılığıyla sunulan 2 yıllık döngü içinde bağışlanan lisans sınırlamaları aynı kalacaktır.

  • Seçenekler Hakkında Bilgi Almak & Seçeneklere Erişim: Microsoft’un iyileştirmeleri sivil toplum örgütlerine bir dizi bağış, indirim ve lisanslama seçenekleri sunuyor. TechSoup bağışlanmış, indirimli, on-premise, Cloud veya hibrit olsun sizin ihtiyacınız olan en iyi seçeneleri anlamanıza yardımcı olacaktır. Mümkün olduğunda, kolay tek bir yerden doğrudan erişim sağlayacağız.

  • Yeni ve Önemli microsoft.com/nonprofits : Eğer Microsoft’un blog yazısında gözden kaçırdıysanız, Microsoft’tan edinebileceğiniz bu heyecan verici ve yeni kar amacı gütmeyen doğrudan tekliflere —Office 365 volunteer SKU, Microsoft 365’in E3 ve E5 tekliflerinin genişletilmiş hali ve Microsoft Surface‘a 10 yeni kuruluştan ulaşabilirsiniz.  

Topluluklarınız için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.