Microsoft Discounted Ürünleri ve STÖ’ler için Sunduğu Çözümler

By: admin
Per, 03/01/2019 - 11:23

Dynamics 365 (On-Premise*): Dynamics 365 (On-Premises) müşteri ilişkileri yönetimi yazılımıdır. Bu yazılım ile gönüllü, bağışçı ve paydaşlarınızın izinli kayıtlarını saklayabilir ve analiz edebilirsiniz. Planlı ya da etkinlik-bazlı aktivitelerinizi raporlayabilir, e-posta, toplantı ve diğer notlarınızın verilerini eşgüdümlü olarak düzenleyebilirsiniz.

Techsoup Microsoft Discounted Programında Dynamics Ürünlerini İncele

Exchange Server: Exchange Server Windows sunucusunda çalışan bir e-posta ve kişisel bilgi yönetimi yazılımıdır. STÖ’nüzün kendi içinde veya dışarıyla yapacağı yazışmalar için güvenli ve uyumlu bir e-posta servisi sağlayıcısıdır. Standart Edition daha çok küçük-orta büyüklükteki sivil toplum kuruluşları için dizayn edilmiştir ve beş posta kutusu ile sınırlıdır. Bu ürüne ek olarak müşteri erişim lisansı sağlayan Exchange Server User CAL ürününü talep edebilirsiniz. Exchange Server User CAL bir kullanıcıya Exchange Server’a herhangi bir aygıttan erişim yetkisi sağlayan bir yazılımdır. 

Techsoup Microsoft Discounted Programında Exchange Server Ürünlerini İncele

TechSoup'ta Exchange Server Ürünlerini İncele

Office: Microsoft Office tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ofis yazılımları paketidir. Microsoft Office'in içinde çok gelişmiş bir kelime işlemci olan Word, sayısal hesaplamalar ve veri ile çalışmayı sağlayan Excel, sunumlar hazırlayabileceğiniz Powerpoint, e-posta yönetim ve gönderim aracı olan Outlook, masaüstü yayıncılık yapabileceğini Publisher vardır. Microsoft Office'in yaygınlaşmasıyla beraber Windows tabanlı cihazların yanında MacOS işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda da kullanılan bir sürümü yayınlanmıştır.

Techsoup Microsoft Discounted Programında Office Ürünlerini İncele

Techsoup'ta Office Ürünlerini İncele

Project: MS Project bir proje yönetimi yazılımıdır. Yöneticiye projeyle ilgili güncel durumu, ilerleme aşamalarını, tamamlanan işleri, programları ve projenin mali durumunu özetleyen bilgiler sunar. Eğer hibe ve fon sağlayan kuruluşlar aracılığı ile mali kaynaklara erişmeye çalışan ve proje yönetimine ihtiyaç duyan bir sivil toplum örgütüyseniz, MS Project aracılığı ile görevlerinizi planlayabilir, ilerlemelerinizi takip edebilir, teslim tarihlerini takvime işleyebilir, projeye yönelik bilgileri kolayca paylaşabilirsiniz. Bu yazılım küçük, orta ya da büyük ölçekli bütün STÖ’ler için uygun bir programdır. 

Techsoup Microsoft Discounted Programında Project Ürünlerini İncele

Techsoup'ta Project Ürünlerini İncele

Sharepoint: Sharepoint bilgi paylaşımı, çevrimiçi işbirliği ve içerik yönetimi sunan bir sunucu platformudur. Bu yazılımın hizmetleri yalnızca uygun lisansa sahip dahili kullanıcılar erişilebilir. Kuruluş içinde bir dahili portal yaratarak bilgi paylaşımı yapabilir, birden çok kullanıcıya ait dökümanları düzenleyip yönetebilirsiniz. Müşteri erişim lisansları (CALs) ile de fazladan bir aygıt ya da kullanıcının sunucuya dilediği yerden veya aygıttan erişimini sağlayabilirsiniz. 

Techsoup Microsoft Discounted Programında Sharepoint Ürünlerini İncele

Techsoup'ta Sharepoint Ürünlerini İncele

Skype For Business: Skype For Business çevrimiçi toplantılara 250'ye kadar katılımcı eklemenize olanak tanır, kurumsal düzeyde güvenlik sunar, çalışan hesaplarını yönetmenizi sağlar ve Office uygulamalarınızla entegredir. Üstelik dilerseniz toplantılarınızı kaydedebilirsiniz.

Techsoup Microsoft Discounted Programında Skype for Business Ürünlerini İncele

SQL Server Ürünleri: Bu ürünler bağlantılı veritabanları arasında veri depolama, yönetim, analiz ve raporlaması için araçlar sunan Microsoft yazılmlarıdır. Eğer bağlantılı vertabanları konusunda deneyimli bir sivil toplum örgütüyseniz, bu yazılım ile müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformuna veri sağlayabilir, örgütünüzün topladığı verileri analiz edebilir, örgütünüze dinamik bir wesitesi desteği sağlayabilirsiniz. 

Techsoup Microsoft Discounted Programında SQL Server Ürünlerini İncele

Techsoup'ta SQL Server Ürünlerini İncele

Windows Server: Windows Server kuruluş içindeki ağ kurallarını yönetmeniz için dizany edilmiş bir Microstf yazılmıdır. STÖ’nüzün büyüklüğüne bağlı olarak farklı versiyonları tercih edebileceğiniz bu yazılım ile yazıcı erişimi, etki alanı denetleyicisi, web sunucusu ve dosya sunucusuna erişim protokollerini otomatik olarak düzenlemenize olanak verir. 

Techsoup Microsoft Discounted Programında Windows Server Ürünlerini İncele

Techsoup'ta Windows Server Ürünlerini İncele