Asana Premium or Business, 1-Year Subscription – Access to Discounted Rates

Asana Logo for Product Page.png
SKU: G-51071
İşlem Masrafı: 410.00 TRY + KDV
Bağışçı PartnerPlatformMedya
Restrictions: Asana ekiplerin işlerini koordine etmesine ve yönetmesine yardımcı olan bir çevrimiçi ortak çalışma yönetim yazılımıdır. Asana Premium ekipler içindir. Asana Business ise organizasyonların tüm ekipleri tarafından yapılan işleri izlemesi, yönetmesi ve standart hale getirmesi için kullanılır. Asana’nın mobil ve internet sitesi uygulamaları sayesinde, her iki planla da ekipler iş birliği içinde çalışabilir.

Bu teklif bir ekip için Asana Premium veya Asana Business ürünlerinin yıllık üyelik ücretinde yüzde 50 indirime erişim sağlar. Bu teklifi TechSoup Türkiye üzerinden talep ettikten sonra üyelik için doğrudan Asana’ya ödeme yapacaksınız. Bu ürünü TechSoup Türkiye üzerinden sadece yılda bir kez talep etmeniz gerekmektedir. Daha fazla bilgi için Detaylar ve Hizmet Bedelleri sekmesine bakınız.

Organizasyonlar için Faydaları

Asana’yı şu amaçlar için kullanabilirsiniz:

  • Sorumlulukları ve sonraki adımları herkes için daha net hale getirmek için
  • İşin nasıl ilerlediğini takip etmeye gerek kalmadan öğrenebilirsiniz
  • Herkesin doğru bilgiye erişimini sağlayarak ve kimin neye erişimine sahip olduğunu kontrol ederek güvenli bir şekilde ölçeklendirme yapabilirsiniz
  • Yinelenen işler için Tekrar edebilen işlemler oluşturabilirsiniz

Başlıca Yeterlilikler

  • Çoklu görünümler: Projeleri liste, pano, takvim ve zaman tüneli olarak görüntüleyebilirsiniz. Her çalışanın kimin ne zaman ne yaptığını bilmesini sağlamak için son teslim tarihli, atanan kişiyi ve açıklamaları içeren görevler kullanma imkânı.
  • Özel alanlar: Her türlü projeye özel alanlar ekleyerek, proje için tam olarak en çok neyin önemli olduğunu takip edebilirsiniz.
  • Şablonlar: İhtiyacınız olan bilgileri izlemenize yardımcı olan düzenlenmiş özel alanlara sahip şablonları kullanarak yeni projeler ekleyebilirsiniz.
  • Gelişmiş arama: Arama filtrelerini özelleştirebilir ve projeleri, atanan kişileri, teslim tarihlerini ve daha fazlasını içerebilen özel görünümler oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.
  • Bağlılıklar: İşin ne zaman başlamaya hazır olduğunu bilmek için bir görevi ‘diğer görevin bitmesini bekliyor’ şeklinde işaretleyerek karmaşık iş akışlarını yönetebilirsiniz.
  • Veri kontrolleri: doğru insanların doğru bilgilere ulaşabilmesi için paylaştığınız şeyleri kontrol altına alabilirsiniz. İstenmeyen düzenlemelerden kaçınmak için projeleri ‘yalnızca yorum yapılabilir’ hale getirebilirsiniz.

Asana’nın fiyatlandırma sayfasında Premium ve Business ürünlerinin özelliklerin karşılaştırılmasını görebilirsiniz.

Destek

Asana Premium ve Asana Business kullanıcılarının işe alma ve eğitimsel kaynaklara erişimi mevcuttur ve Asana destek ekibiyle iletişime geçtiklerinde öncelikli destek alabilirler.

Dikkatlice seçin

Bu ürün için idari ücret iade edilemez ve ürün değiştirilemez.

Bu Ürünü Edinme

TechSoup Türkiye bağış talebinizi onayladığında, organizasyonunuzun e-posta adresine içinde bu ürünü elde etme ve etkinleştirmek için yapmanız gereken yönergeleri içeren bir mesaj göndereceğiz.

Ayrıntılar ve Hizmet Maliyetleri

Sistem Gereksinimleri İnternet tarayıcısı ve İnternet bağlantısı
İndirimli fiyatlar Bu teklif bir ekip için ya Asana Premium ya da Asana Business ürününün bir yıllık üyeliği için, Asana'nın mevcut fiyatları üzerinden yüzde 50'lik bir indirime erişim sağlar. Bu teklifi talep ettikten sonra TechSoup Türkiye idari ücretini ödedikten sonra, seçtiğiniz tarife için doğrudan Asana'ya ödeme yapacaksınız.
Her iki plan için de minimum 2 ve maksimum 1.000 kullanıcı sınırı mevcuttur. Sonradan istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Maksimum 1.000 kullanıcıya kadar ekleyeceğiniz her kullanıcı için indirim almaya devam edeceksiniz.
Hizmet Sözleşmesi Gereklidir Asana ile bir yıllık servis hizmeti sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.
Mevcut Üyeler Eğer hali hazırda bir Asana ücretsiz deneme veya ücretli hesabınız varsa, bu teklif yoluyla üyeliğinizi yükseltebilir veya yenileyebilirsiniz. İş alanınızdaki veya organizasyonunuzdaki üyelerin hepsini veya sadece ekiplerinizden birindeki üyeleri yükseltmeyi seçebilirsiniz.
Bir Yıl Sonunda Hizmete Devam Etme Her yıl, yıllık üyelik sona ermeden önce TechSoup Türkiye üzerinden başka bir ürünü talep ederek üyeliğinizi yenileyebilirsiniz.
Asana’nın Önceden Görme Asana internet sitesi üzerinden ücretsiz bir sürüm sunmaktadır.
Kredi Kartı Gereklidir Asana’nın internet sitesi üzerinden indirimli fiyatlarla ödeme yapmak için bir kredi kartı gereklidir.