Raklet for Nonprofits

tags:  Raklet

Raklet kuruluşunuzu geliştirmek, birbirine bağlamak ve büyütmek için tak-çalıştır çözümleri sunar. Müşterilerimiz üniversiteler, dernekler, iş ağları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer meslek topluluklarıdır. .

Raklet, dünyanın önde gelen start-up hızlandırıcılarından ikisi olan, Techstars ve Microsoft Ventures tarafından desteklenmektedir.

TechSoup Türkiye’de Kâr Amacı Gütmeyenler için Raklet aracılığıyla kar amacı gütmeyen, hayır kurumunuz veya halk kütüphaneniz için bir topluluk yönetimi platformu edinin.

Kuruluşunuzun üyelerini veya bağışçılarını yönetmek, çevrimiçi ödeme toplamak, üyelerle iletişim kurmak, etkinlikleri planlamak ve rutin görevleri otomatikleştirmek için Raklet'in bulut tabanlı platformunu kullanabilirsiniz.

Uygunluk ve Kısıtlamalar

Kuruluşunuz uygun bulunursa, organizasyonunuz mali yıl başına (1 Temmuz - 30 Haziran) bir Raklet ürünü alabilir.

Kuruluşunuzun bu programa katılmaya uygun olup olmadığını incelemek için uygunluk ve kısıtlamalar sayfasına bakın.

İndirimli Fiyatlara Erişim Hakkında

Bir ürün adı İndirimli Ücretlere Erişim'i içerdiğinde, teklif ürün veya hizmetler için özel indirimli fiyatlardan oluşur. Bu, isteğinizi yerine getirdikten ve TechSoup Türkiye idari ücretini ödedikten sonra, bağış ortağına doğrudan ürün veya hizmet için ödeme yapacağınız anlamına gelir. İndirimli fiyatları her ürün açıklamasında bulabilirsiniz. Bu oranlar yalnızca TechSoup Türkiye üzerinden kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve kütüphanelere uygulanmaktadır.