DocuSign Business Pro Edition, 1-Year Initial Subscription - Access to Discounted Rates

DocuSign Square Product Logo
SKU: G-49995
İşlem Masrafı: 766.00 TRY + KDV

DocuSign İşletme Pro Sürümü elektronik imza için belgeleri yükleyip göndermenize olanak sağlayan web-tabanlı bir hizmettir. DocuSign internete ulaşabilen hemen hemen her cihazdan imzasını atabilecek imzalayan kişilere linkler gönderir. İmzalayan kişilerin imza atabilmek için bir DocuSign hesabı açmaları gerekmez. Siz ve imzalayanlar, herhangi bir zamanda doldurulmuş belgeleri görüntüleyebilir, indirebilir ve yazıcıdan yazdırabilir.

Bu teklif bir kullanıcının DocuSign İşletme Pro Sürümünün bir yıllık üyeliğinde yüzde 75'den fazla indirime erişim sağlar. Alınan lisans kullanıcın bir yılda 100 adede kadar belge göndermesine olanak sağlar. Bu teklifi TechSoup Türkiye üzerinden talep ettikten sonra, indirimli üyelik için DocuSign'a doğrudan 99 Dolar ödeyeceksiniz. Daha fazla bilgi için Bilgiler ve Hizmet Bedelleri sekmesine bakınız.

Organizasyonlar için Faydaları

DocuSign İşletme Pro Sürümü'nü belgelerin istenen yerde ve zamanda imzalanmasına olanak sağlayarak çalışan ve yönetici esnekliğini arttırmak için kullanabilirsiniz. Şu amaçlar için kullanın:

 • Bağış toplama: başvuruyu onaylama, üyelik yenileme işlemleri, kurumsal sponsorluk sözleşmeleri
 • İnsan kaynakları: kurumsal politika dağıtımı ve alındığını bildirilmesi, yeni işe alımlar, değişiklik formları
 • Gönüllü yönetimi: uygulamalar, feragatnameler, etkinlik kayıt işlemleri
 • Tedarik: bayi/satıcı anlaşmaları, satın alma siparişleri, iş bildirileri
 • Yasal işlemler: Gizlilik anlaşmaları(NDA), lisanslama, standartlara uyumluluk
 • Finans: şirket içi onaylamalar, masraf raporları, denetleme süreçleri
 • BT: varlık izleme, vaka raporlama, bakım yetkilendirme işlemleri

Önde Gelen Bazı Özellikleri

 • Kaynak ve depolama seçimi: İster bilgisayarınızdan, isterseniz de Box, Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi dosya paylaşım sitelerinden bir Word, PDF veya başka türden belgeyi yükleyebilirsiniz. Belgeler DocuSign bulutunda saklanır ancak dosya paylaşım sitelerinize taşınabilir.
 • Şablonlar: Alan etiketleri ve alan yerleri, akış yönlendirmeleri ve diğer ayarları kaydedilebilen tekrar kullanılabilir şablonlar oluşturabilirsiniz.
 • İnternet sitelerine iliştirilen belgeler: DocuSign PowerForms imzalayanlarınızın talep halinde kendi kendine hizmet edebilmelerini sağlayabilmek için internet sitenize veya güvenli portalinize iliştirebileceğiniz imzalanabilir belgeler oluşturmanıza olanak sağlar.
 • Toplu gönderme: Bir belgeyi tek seferde bir sürü alıcıya gönderip, kimlerin imzalayıp kimlerin imzalamadığını takip edebilirsiniz.
 • Yorumlar: Gönderenler ve imzalayanlar belgelerin içine yorum, soru ve cevap girebilir ve yapılan yeni yorum ve verilen yeni cevaplardan gerçek zamanlı olarak haberdar olabilirler. Yorumlar işlemin bir parçası olarak kaydedilirler.
 • DocuSign Ödemeleri: İmzalama sırasında ödeme alabilmek amacıyla ödeme yöntemi hesabınızı DocuSign'a bağlayabilirsiniz . Şu aşamada desteklenen ödeme yöntemlerimiz arasında Stripe, Braintree/PayPal ve Authorize.Net bulunmaktadır.

Daha fazlasını DocuSign'ın internet sitesindeöğrenin.

Destek

Bu üyelik DocuSign'ın Standart Destek Tarifesi'ni içerir.

Dikkatlice Seçin

Bu ürün için alınacak idari ücret iade edilemez ve ürün değiştirilemez.

Bu Ürünü Edinme

TechSoup Türkiye bağış talebinizi onayladığında, organizasyonunuzun e-posta adresine içinde bu ürünü elde etme ve etkinleştirmek için yapmanız gereken yönergeleri içeren bir mesaj göndereceğiz.

Sistem Gereksinimleri DocuSign sistem gereksinimlerine bakınız.
İndirimli Fiyatlar Bu teklif bir kullanıcının DocuSign İşletme Pro Sürümünün bir yıllık üyeliğinde yüzde 75'den fazla indirime erişim sağlar. Bu teklifi talep edip TechSoup Türkiye'ye idari masraf ücretini ödedikten sonra, indirimli üyelik için doğrudan DocuSign'a $99,84 ödemek için organizasyonunuzun kredi kartını da kullanacaksınız.
Bir Yıl Sonrası Hizmete Devam Etme İlk bir yıllık süre sonunda, iptal etmeyi seçmediğiniz takdirde DocuSign üyeliğinizi otomatikman aynı ücretten yenileyecektir.
Mevcut Aboneler Mevcut DocuSign müşterileri TechSoup Türkiye teklifi üzerinden üyeliklerinin yenilenmesini talep edemezler.
Standart Sürüm Aboneleri Hali hazırda TechSoup Türkiye üzerinden edinilmiş bir DocuSign Standart Sürüm aboneliğiniz varsa, bu ürünün İşletme Pro sürümüne yükseltilmesini talep edemezsiniz.
DocuSign'ın Ön izlemesi

DocuSign internet sitesinin ana sayfasında sistemini gösteren kısa bir demo videosu bulunmaktadır.

Ücretsiz sunulan bir DocuSign deneme sürümüne katıldıysanız, bu bağış üyeliğini edinebilmek için değişik bir e-posta kullanılarak yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Deneme sürüm hesapları bu teklif yoluyla elde edilen hesaplara dönüştürülemez.