Zoom Talebinde Bulunmayı Planlayan STÖ'ler İçin Bilgi Notu

By: admin
Per, 09/04/2020 - 13:44

Uzaktan çalışma pratiğinin neredeyse norm haline gelmek üzere olduğu korona günlerinde, TechSoup Türkiye sivil toplum örgütlerine görüntülü ve sesli çevrimiçi toplantıları ve grup mesajlaşmasını tek bir platformda birleştiren Zoom yazılım çözümlerini yazılım bağış programı kapsamında %50 indirimli olarak sunmaktadır. 

Zoom’un en çok tercih edilen iki sürümünü, Zoom Meetings Pro Plan ve Zoom Meetings Business Plan sürümlerini TechSoup Türkiye’ye kayıtlı olan ve uygunluk şartlarını karşılayan sivil toplum örgütleri %50 indirim ile sahip olabilirler. Plan detayları ve ücretlendirmeler için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilir ya da TechSoup Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Pek çok diğer bağışta olduğu gibi Zoom bağışlarında da donör firmaların indirimlerine erişmek için TechSoup Global’in belirlediği idari ücretlerin de ödenmesi gerekiyor. Zoom’un ürünleri TechSoup Türkiye üyelerine %50 indirimle sunuluyor. Buna ilaveten idari ücretin de ödenmesi gerekiyor.

Örneğin, Zoom’un giriş planı olan Zoom Pro Plan için TechSoup üyesi STÖ’ler TechSoup Türkiye’ye, global olarak belirlenen 450 TL + KDV idari ücreti ödedikten sonra, kendilerine ulaşacak e-postadaki indirim kupon kodunu kullanarak Zoom’a 149,90$ yerine 74,95$ ödeyeceklerdir. Ancak birden fazla kullanıcı için ürün alınacağı zaman da ödenecek idari ücret aynı kalacaktır. Bu durumda 450TL + KDV idari ücretin yanında 74,95$*2 ürün alınmış olacaktır. 

450TL’lik tutar TechSoup Global tarafından güncel USD/TRY paritesine göre iki haftalık periyotlarda değiştirilebilir. Alım yapmayı yapmayı düşünürken toplam maliyetin göz önünde bulundurulmasını tavsiye ediyoruz.

Zoom Ürünlerini İnceleyin