Adobe Creative Cloud All Apps Plan 1-Year Individual Membership - Access to Discounted Rates

Adobe Cloud Logo.png
SKU: G-50005
İşlem Masrafı: 69.00 TRY + KDV

Adobe Creative Cloud yaratıcı tasarım masaüstü uygulamalarından, mobil uygulamalardan ve basılı medya, web ve mobil cihazlar için video, ses ve interaktif içeriklerin tasarımı, geliştirmesi ve yayınlaması hizmetlerinden oluşan bir koleksiyondur.

İşbu teklif, bir tek kullanıcının Tam kapsamlı Creative Cloud bireysel üyelik tarifesi için indirimli fiyatlara erişim sunmaktadır. Adobe'un mevcut fiyatları üzerinden ilk yıl için yüzde 60 ve takip eden iki yıl içinde her yıl yüzde 40 indirim alacaksınız.

Organizasyonlar için Faydaları

Resim düzenleme, ses ve video düzenleme, grafik tasarım veya web tasarımı konusunda deneyiminiz varsa Creative Cloud'u aşağıdaki amaçlar için kullanabilirsiniz:

 • Dijital resimler, vektör grafikler, ses ve yüksek çözünürlüklü video ile hikâyenizi anlatmak için
 • Basılı sosyal yardım materyalleri oluşturup yayınlamak için
 • Organizasyonunuz için bir internet sitesi tasarlamak, geliştirmek ve barındırmak için
 • Üyelik kapsamında yapılan düzenli yükseltmelerle yaratıcı yazılımlarınızı güncel tutmak için

Dâhil olan uygulamalar

Tüm tarife, aşağıda listelenen ve Windows ve Macintosh için kullanılan tüm masaüstü yazılımlarının tam sürümlerini içerir.

 • Adobe Photoshop CC 2 Boyutlu, 3 Boyutlu ve hareketli grafikler için kullanılan bir grafik düzenleme programıdır. Grafik tasarımcılarına yönelik bu özelliklerine ilâveten, Photoshop CC bilim insanlarının ve mühendislerin aklıyla inşa edilen ölçüm ve analiz araçları da sunmaktadır.
 • Adobe Photoshop Lightroom CC resimleri görüntülemek, en iyi hale getirmek ve rötuşlamak için kullanılan bir fotoğraf işleyicidir.
 • Adobe Illustrator CC profesyonel sanatçılar ve tasarımcılar için vektör tabanlı çizim aracıdır.
 • Adobe InDesign CC profesyonel baskı tasarımcılarının zengin ve karmaşık belgeler oluşturması için tasarlanmış bir mizanpaj programıdır. InDesign içeriği çeşitli formatlarda dışarı aktarım yapılabilir, böylece aynı belgeyi hem yazılı hem de elektronik medya ortamları için yayınlayabilirsiniz.
 • Adobe Premiere Pro CC çok sayıda yüksek çözünürlüklü video formatını düzenlemeyi destekleyen zaman çizgisi tabanlı bir video düzenleme programıdır.
 • Adobe After Effects CC filmlerde ve videolardaki hareketli grafikleri ve görsel efektleri oluşturma ve düzenleme için kullanılan bir post-prodüksiyon aracıdır.
 • Adobe Audition CC Çok kanallı ve veri silemeyen bir ortamda ses dosyaları kaydetmek ve düzenlemek için kullanılan bir dijital ses yazılımıdır.
 • Adobe Dreamweaver CC web sayfaları ve web tabanlı uygulamalar tasarlamak, kodlamak, geliştirmek ve yayınlamak için kullanılan profesyonel bir geliştirme aracıdır.

Creative Cloud içinde ayrıca Adobe Spark ve Adobe Acrobat DC gibi uygulamalar da mevcuttur. Kapsam dâhilindeki uygulamaların ve hizmetlerin tam listesine Adobe internet sitesinden ulaşılabilir.

Destek

Adobe Tam kapsamlı tarifenin bir parçası olarak telefon desteği, online sohbet, forumlar ve öğretici hizmetleri sağlamaktadır.

Dikkatlice Seçin

Bu ürün için alınacak idari ücret iade edilemez ve ürün değiştirilemez.

Bu Ürünü Edinme

TechSoup Turkey bağış talebinizi onayladığında, organizasyonunuzun e-posta adresine içinde bu ürünü elde etme ve etkinleştirmek için yapmanız gereken yönergeleri içeren bir mesaj göndereceğiz.

Detaylar ve Hizmet Ücretleri

Sistem Gereksinimleri

Creative Cloud sistem gereksinimleri ne bakınız.

İndirimli Fiyatlar

İşbu teklif yeni bir Tam sürüm Creative Cloud tarifesi üyeliğinde yüzde 60'lık bir indirime erişim sağlamaktadır. Bu teklifi talep edip TechSoup Turkey idari ücretini ödedikten sonra, indirimli üyelik için doğrudan Adobe'a da ödeme yapacaksınız. Adobe internet sitesindeki fiyatlar ABD doları cinsinden listelenecektir. Tüm yıl için tek ödeme yapabilirsiniz veya aylık olarak da ödeme yapabilirsiniz. İşbu üyelik seçtiğiniz ödeme planından bağımsız olarak organizasyonunuza bir yıllık sözleşme yükümlülüğü getirecektir.

İlk yılı takip eden iki yıl için her yıl mevcut fiyatlar üzerinden yüzde 40'lık bir indirimle sunulmaktadır. Takip eden iki yıl boyunca da tüm yıl için tek ödeme veya her ay taksit-taksit ödeme yapma seçenekleriniz mevcuttur.

Not: Ödeme yapma işlemi sırsında Adobe sözleşmenizin standart ücretler üzerinden otomatikman yenileneceğini belirtecektir, ancak aslında standart ücretlerin yüzde 40 indirimli miktarı üzerinden faturalandırılırsınız.

Lisanslama

İndirimli üyelik bir kullanıcının üyelik aktif olduğu süre boyunca herhangi bir Creative Cloud ürününü indirip kullanmasına olanak sağlar. Bu teklif sadece ürünü kullanan kişi organizasyondaki bir çalışan veya gönüllü ise geçerlidir.

Lisanslı bir kullanıcıysanız, yazılımı ikinci bir bilgisayara kurup onda da kullanabilirsiniz. Lisanslı bilgisayar bir ev bilgisayarı veya taşınabilir bilgisayar olabilir ve Windows veya Mac OS işletim sistemi kullanan bir bilgisayar olabilir. Yazılımı hem birincil hem de ikincil bilgisayarda aynı anda çalıştıramazsınız.

Bir Yıl Sonrasında Hizmeti Kullanmaya Devam Etme

Yüzde 60 indirimli fiyatlar sadece ilk yıl için geçerlidir. Eğer ilk yıl üyeliğinizi iptal etmezseniz, sonraki iki yıl boyunca her yıl otomatikman perakende fiyatları üzerinden yüzde 40 indirimli olarak faturalandırılırsınız.

Üyeliklerin Aktarılması

Bireysel üyelikler bireysel bir seviyede yönetilir ve kullanıcının e-posta adresi Adobe ID'si ile bağlantılıdır. Bireysel üyelikler ise, organizasyonunuzdaki merkezi bir yönetici tarafından üyenin Adobe ID'si veya şifresini değiştirmek gibi amaçlar için yönetilemez. Bu yüzden, herhangi bir çalışan veya gönüllü organizasyonunuzdan ayrıldığında faturalama ve hesap bilgilerinin uygun insana geçiş yapıldığından emin olmak için doğru düzenlemeleri yapmalısınız.

Sadece Yeni Üyeliklere Açık

Bu teklif mevcut Creative Cloud üyelerine açık değildir, ancak bir organizasyon henüz üyeliği olmayan bireyler fiyatına yeni üyelikler talep edebilir.

İptal Etme

Eğer ilk 14 gün içinde iptal ederseniz, Adobe tam geri ödeme çıkaracaktır. Eğer 14 günden sonra iptalde bulunursanız Adobe kalan sözleşme yükümlülüğünüzün yarısı kadar geri ödeme çıkaracaktır. Yıllık veya aylık ödeme yapma tercihinizden bağımsız olarak, siz hâlâ yıllık üyelik ücretin geri kalan kısmının diğer yarısını ödemekle yükümlüsünüz.

İptal edişiniz sonrasında Creative Cloud uygulamaları çalışmayı bırakacaktır. Ancak hâlâ Creative Cloud'un 2 GB bulut depolama ve diğer belli başlı hizmetleri de içeren ücretsiz faydalarına erişime devam edebileceksiniz.

Üyeliğinizi iptal ettiğinizde, Creative Cloud'un depolama alanında 2 GB'dan fazla dosya saklamış durumdaysanız, eğer önceden başka bir ortama yedekleme yapmadıysanız, dosyalarınızın ilk yüklediğiniz 2 GB’lık kısmı dışındaki kısmını kaybedersiniz.

Kredi Kartı veya PayPal Hesabı Gereklidir

Üyeliğinizi edinebilmek için geçerli bir kredi kartı veya PayPal hesabı girmeniz gerekecektir.