Microsoft Cloud

tags:  Microsoft Cloud

Microsoft'un amacı vatandaşlık programları aracılığıyla Türkiye içinde sosyal ve ekonomik refah oluşturmaktır.

Microsoft'un vatandaşlık içinde sosyal olarak bir fark yaratmak için çalıştığı alanlardan biri de toplumla ilişkilerdir. Microsoft, toplum tabanlı programları ve daha fazla insanın teknolojiye erişmesini sağlayacak yerel projeleri desteklemek için kapsamlı bir kâr amacı gütmeyen iş ortakları ağı kurmuştur.

Neden Microsoft'un bulutunu seçmelisiniz?

Bulut tabanlı araçlar, güvenlik, verilerin organizasyonel kontrolü, kullanım kolaylığı ve artırılmış beceri gibi avantajlarla hayır kurumlarını destekleyebilir.

Elbette ki, bulut tabanlı bir çözüme geçmek, personelinizi veya gönüllülerinizi yeniden eğitmek anlamına gelmez. Office 365 ve Microsoft 365, çevrimiçi olduğunuz her yerde dosyalara erişerek alışkın olduğunuz uygulamaları kullanmanızı sağlar.

Binlerce hayır kurumuna açık

Daha fazla bilgiyi, TechSoup Türkiye aracılığıyla yürütlülen Microsoft yardım programları, Türkiye ölçeğinde kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, hayır kurumlarına, sivil toplum örgütlerine çok çeşitli yazılımlar aracılığı ile sunar.

Kuruluşunuzun uygun olup olmadığını görmek için, Microsoft yazılım uygunluk sayfasına bakın.

On-premise (indirilebilir – yükle çalıştır uygulamalarını içeren) Microsoft yazılım bağışları da sunulmaya devam edilmektedir.

TechSoup Türkiye, kuruluşları Microsoft bağış programına adresine göz atarak programı gözden geçirmelerini ayrıca tavsiye eder. Burada, bir kuruluşun isteyebileceği ürünlerin miktarı, Sivil toplum kuruluşları tarafından taleb edilebilen yazılımlar için özel kurallar ve iadeler için izlenecek özel prosedürler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu sayfada ayrıca, bağışlanan ürünlerin kullanıma sunulduğu Microsoft Toplu Lisanslama programının avantajları ve kuralları ile hem TechSoup Türkiye hem de Microsoft'ta ek bilgi bulmanıza yardımcı olacak bağlantılar sunulmaktadır.