TechSoup, STÖ'nüzün İhtiyaçlarını Öğrenmek İstiyor: Techsoup Global Bulut Teknoloji Anketi

By: admin
Cu, 10/07/2020 - 12:38

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar benzeri görülmemiş bir anla karşı karşıyalar. 2020’nin büyük zorlukları topluma katkı sunmak için nasıl uyum sağladığımızı, bağış topladığımızı ve teknolojiyi nasıl kullandığımızı temelden değiştiriyor. Bu dönüm noktası önümüzdeki on yıl ve ötesinde tüm faaliyetlerimizi şekillendirecek.

TechSoup, bu kriz sırasında, kar amacı gütmeyen kuruluşların teknolojik dönüşüm önündeki engelleri anlamak için bir grup filantropi ve teknoloji ortağı ile küresel bir araştırma projesi yürütüyor.

Ankete Şimdi Katılın

“Kar amacı gütmeyen kuruluşlar teknoloji kullanmakta kötüler” söylemi artık güncelliğini yitirdi. Buna karşı çıkıyoruz.Gerçek şu ki, kar amacı gütmeyen kuruluşlar az kaynakla çok iş yapmaya alışkınlar. Dünyanın her yerinden kar amacı gütmeyen kuruluşlar insani ihtiyaçları karşılamak adına teknolojiyle gerçek zamanlı yenilikler üretiyorlar – hem de faaliyetleri konusunda benzeri görülmemiş zorluklarla uğraşırken.

Kar amacı gütmeyen kuruluşların teknolojik dönüşümü önündeki engeller konusunda derin, güncel bir anlayışa ihtiyacımız var. Büyük çaplı fon sağlayıcılar bu sorunun cevaplarını arıyor. Onlara deneyimlerimizi ve ihtiyaçlarımızı anlatmamız gerek.

Bu TechSoup’un on yıldır tamamen küresel ölçekte yürüttüğü ilk anket. Eğitimcilerin, servis sağlayıcılarının, vakıfların ve bağışçıların en büyük etkiyi nasıl sağlayabileceklerini ögrenmesi için teknolojik dönüşüm önündeki engel ve fırsatları sizin cevaplarınız sayesinde haritalayabileceğiz.

Geleceği planlarken teknoloji, ekiplerimizle bağlantıda kalmakta önemli rol oynamalı ve toplumun iyileşmesine katkıda bulunmalı. Gerekli eğitim, servis ve desteği sağlayabilmemiz için hem kuruluşunuzun teknoloji ihtiyaçlarını hem de teknoloji konusunda birlikte karşılaştığımız zorlukları anlamamız çok önemli.

Deneyimlediğiniz zorluk ve fırsatları daha iyi anlayarak sizi desteklemek için çalışmalar organize etmeye yardımcı olabiliriz. Ortaklarımızın filantropik ve kurumsal hibelerini daha iyi hedefleyebilir, dünyanın her yerinden sizinkine benzer zorluklarla karşılaşan kuruluşlara yardım edebiliriz.

 

Lütfen birkaç dakikanızı ayırarak bu anketi tamamlayın. Önümüzdeki ay ve yıllarda teknolojiden faydalanmak için ihtiyaç duyduğumuz desteği edinmenin yolu sizle başlıyor.