Seçili Program ve Hizmetlerde Yönetici Ücretleri Artacak

By: techsoup
Çar, 15/09/2021 - 10:30

Seçili Program ve Hizmetlerde Yönetici Ücretleri Artacak

Değişen teknoloji ortamında, topluluğumuza hizmet etme konusundaki uzun vadeli kapasitemizi geliştirmek için birkaç düzenleme yapıyoruz.

 

Temmuz ayından itibaren, seçili indirim ve bağış programları, kurslar ve hizmetler için idari (yönetici) ücretleri artırdığımızı fark edeceksiniz. Ürünlerin adil piyasa değerini ve bu programları yönetmek için kendi maliyetlerimizi karşılamak amacıyla yönetici ücretlerini periyodik olarak gözden geçirir ve ayarlarız.

 

Biz kâr amacı gütmeyen bir kuruluşuz. Tekliflerimize erişmek için aldığımız yönetici ücretleri, kâr amacı gütmeyen kuruluşumuza sürekli olarak getirebileceğimiz genel değeri destekler. Bu durum, programlarımızın hizmet verdiği 200'den fazla ülke ve bölgede mümkün olduğunca çok kuruluşa kaynak sağlamamıza yardımcı olmaktadır. Tekliflerin yine de sizin için mevcut olan en düşük maliyetle hazırlanacağından ve perakende değerlerinin küçük bir bölümünde kalacağından emin olacağız.

Neden yönetici ücreti alıyoruz?

Yönetici ücretleri, kuruluşunuzunbağış ve indirim programlarını ve kurs tekliflerini düzenlemek ve yönetmek için işletme maliyetlerimizi karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca yönetici ücretleri, dünya çapındaki sivil toplum kuruluşlarına web seminerleri, blog gönderileri, forumlar, ürün karşılaştırmaları, kaynak merkezleri ve daha fazlası gibi ücretsiz kaynakları ve eğitimleri sunmamızı sağlar.

 

Ayrıca, bu ücretler kurulum ve adaptasyonu destekleyen hizmetler vermemiz için yeni programlar geliştirmemize ve sektörü elimizden geldiğince savunmamıza yardımcı olmak amacıyla veri toplamamız için kullanılmaktadır.

 

TechSoup, dünyayı daha adil bir yer haline getirmek için çalışan tüm dünyadaki sivil toplum kuruluşlarına hizmet sağlamaktadır. İhtiyacınız olan kaynakları size sağlayabilmemiz için yönetici ücretlerinin varlığı bizi desteklemeye yönelik bir uygulamadır.

 

Başka sorularınız varsa, lütfen [destek@techsoupturkiye.org.tr] adresinden bizimle iletişime geçin.