İndirimli Fiyatlara Erişim Hakkında

Ürün adında "İndirimli Fiyatlara Erişim" olduğunda bu teklif söz konusu ürün ya da hizmet için belli indirimli fiyatları içerir. Bu; bağış talebinde bulunduktan ve TechSoup'un idari ücretini ödedikten sonra, talepte bulunduğunuz ürün ya da hizmet için bağışçı partnere doğrudan ödeme yapacağınız anlamına gelir. Spesifik indirimli fiyatları her ürün açıklamasında bulabilirsiniz. Bu fiyatlar sadece TechSoup aracılığıyla uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütleri için mevcuttur.

Ücret ve ürün iadeleri

Aylık abonelik ya da kredili sistemden satın aldığınız bir paketi hiç kullanmamanız durumunda 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonra iade işlemleri yapılmamaktadır.

Eğer INBOX paketini iade etmek istiyorsanız, TechSoup Türkiye Müşteri Hizmetleri'ni + 90 530 939 30 83 numaralı telefon hattından iade talebiniz ile ilgili arayınız.

Gönderdiğin Kadar Öde Nedir? Kimler tercih etmelidir?

Yılda bir kaç defa gönderim yapan STÖ’ler tercih etmelidir. Gönderdiğin kadar öde sistemidir. Krediniz bittiğinde ek kredi satın alabilirsiniz. Hesabınızda krediniz olduğu sürece paneliniz aktif kalır.

Teknik Destek

Aklınıza takılan her türlü konuyu 7/24 INBOX destek ekibine e-mail ile iletebilirsiniz. İlettiğiniz taleplere mesai saatleri içerisinde 5 dakika ile 3 saat arasında cevap verilmektedir. Mesai saatleri dışında bu süre 6 saatte kadar uzayabilmektedir.