Türkçe

Inbox Business Plus Aylık 30.000 Adrese Gönderim %50 İndirim Kodu ( Yıllık Abonelik)

SKU: INP30000
İşlem Masrafı: 502.00 TRY + KDV
Bağışçı PartnerPlatformKategoriÇözümMedyaDil

Raklet Premium %75 İndirim Kodu (1 Yıllık Üyelik)

logo_kare_siyah.png
SKU: RLT300
İşlem Masrafı: 504.00 TRY + KDV
Bağışçı PartnerDilPlatformMedya

FonZip %40 İndirim Kodu (1 Aylık Üyelik)

fonzip-logo
SKU: FNZ200
İşlem Masrafı: 7.50 TRY + KDV
Bağışçı PartnerPlatformMedyaDil

Raklet

2015 yılında sivil toplum kuruluşlarının iş yüklerini azaltma, gelirlerini artırıp projelerine odaklanmalarını sağlama hedefiyle yola çıkan Raklet,  2016 yılında önce Microsoft ve daha sonra Techstars'tan yatırım alarak global bir platform halinde geldi. Bugün itibariyle dünya genelinde 1850'den fazla kurum tarafından kullanıyor. 

Raklet, üye, bağışçı, gönüllü ya da kurumuzun iletişim halinde olduğu tüm kişileri tek bir çatı altında toplayıp bütün bilgilerini her zaman güncel tutabileceğiniz bir topluluk yönetim platformu. Ancak yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. 

Dashboard.png

 

Toplu e-mail/ sms gönderimi ile etkin iletişim

Raklet üzerinde dilediğiniz gibi kategoriler oluşturabilir, kişilerinize toplu e-mail ya da sms gönderimi yapabilirsiniz. Böylelikle doğru içeriği doğru kişiye göndermiş olursunuz.

E-mail gönderiminde detaylı geri bildirim alabilir, ulaşan e-mail sayısı ve yüzdesi, ulaşmayan email sayısı ve neden ulaşmadığı bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca email ve SMS gönderim raporlarında iletişim bilgisi eksik olan üyeler ile ilgili uyarı alırsınız.

Online Ödemeler

Sivil toplum kuruluşlarının kaynak geliştirme süreçleri, Raklet’in en etkili olduğu alanlardan biri.

Üyelik aidatları, bağış kampanyaları, etkinlik bilet satışları gibi ödemeyle ilgili tüm süreçleri sisteme entegre ödeme firması sayesinde tek bir platform üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca platforma farklı banka hesapları tanımlamak da mümkün. Dolayısıyla iktisadi işletme ve dernek hesabını kolayca birbirinden ayırabilirsiniz örneğin. 

Üyelik Aidatları: 

Kredi kartıyla online şekilde alacağınız ödemeler, sistemde otomatik olarak kaydedilir. Ödeme zamanları geldiğinde üyeleriniz borçlarını görebildikleri bir email alır ve kendilerine özel ödeme sayfasına yönlendirilerek ödemelerini tek tıkla gerçekleştirebilirler. Üyelerinizin onay vermesi durumunda, tekrar bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, düzenli aralıklarla da ödeme alabilirsiniz. 

Bağışlar: 

Raklet, üzerinde  oluşturacağınız herkese açık bağış sayfası sayesinde yalnızca üyelerinize değil potansiyel bağışçılarınıza da kurumunuzu kolayca destekleme imkanı sunmuş olursunuz. Üstelik düzenli bağış seçeneği sayesinde tek seferlik bir bağışın sürekli hâle gelmesini sağlamanız da mümkün. 

Ortaca Hayvan.png

 

Etkinlikler:

Raklet hesabnız üzerinde dilerseniz sadece üyelerinize özel, dilerseniz herkese açık etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Üyelerinize özel olan etkinliklerin davetiye veya biletlerine sadece üyeleriniz ulaşabilir. Etkinlik bilet satışlarını sistem üzerinden online olarak gerçekleştirebilir, katılımcılarınızın takibini kapıda check-in özelliğiyle yapabilirsiniz. 

Sosyal ağ

Raklet üyelerinize özel bir sosyal ağ hizmeti sunar. Üyeleriniz diğer üyeleri şehir, meslek, okullarına göre filtreleyerek ya da özel bir kişiyi arayarak kendileriyle platform üzerinden diledikleri gibi iletişim kurabilirler.

Hem üyeleriniz hem de siz (yöneticiler) iş ilanları oluşturabilirsiniz. Yöneticiler olarak iş ilanlarının takibini ve kontrolünü gerçekleştirebilir ve gereken durumlarda üyelerinizin oluşturduğu ilanlara müdahalede bulunabilirsiniz.

Raporlama

Sistem içerisinde bulunan raporlama özelliği sayesinde ödemeler, etkinlikler, kişi bilgileri ve sosyal ağ trafiği dahil olmak üzere birçok rapora ulaşabilirsiniz. Bu raporlardan elde ettiğiniz verilerle kurumunuzu başarıya ulaştırmak için etkili bir eylem planı geliştirmeniz mümkün.

Güvenlik

Raklet, endüstriyel güvenlik standartlarına göre geliştirilmiş bir platformdur ve verilerinizin korunması için sıkı politikalar izler.

Gizlilik

Raklet, verilerinizin gizliliğinin korunması sorumluluğunu üstlenir ve bunları üçüncü kişilerle asla paylaşmaz.

Amazon Web Hizmetleri Kısıtlamalar

Restrictions: 
 • Miktar: Kuruluşlar, mali yılda 2,000 ABD Doları tutarında bir AWS kredisi talep edebilir (1 Temmuz - 30 Haziran)
 • Bütçe: Yıllık işletim bütçesi herhangi bir boyutta olan kuruluşlar bu programdaki ürünleri talep edebilirler.
 • Kuruluş türleri: Eğitici kurumlar, K-12 okulları, kolejler, ticaret okulları dahil olmak üzere, bunlar bu programdan hibe talep etmek için uygun değildirler ancak AWS Eğitim programıiçin uygun olabilirler.
 • Hizmet şartları: Hibe talep eden kuruluşlar AWS Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Kredi Programı şart ve koşullarını bir hizmet alım şartı olarak kabul etmelidirler.
 • Takip anketi: Hibe talep eden kuruluşlar bu hibeyi aldıktan sonra takip anketine katılabilecek durumda olduklarını ve katılacaklarını kabul etmelidirler.
 • Anti-ayrımcılık politikası: Yaşa,etnik yapıya, cinsiyete,uyruğa, sakatlılığa, ırka, boyuta, dine, cinsel tercihe yada sosyoekonomik geçmişe göre ayrımcılık yapanları savunan, destekleyen yada bu ayrımcılığı yapan kuruluşlar bu programa katılamazlar. Kuruluşlar bu programdan hibe alabilmek için böyle bir ayrımcılık yapmadıklarını kabul etmek ve beyan etmek zorundadırlar.
 • Vaka çalışması: Alıcı kuruluşlar bu programda AWS’nin vaka çalışması yada referans oluşturması için AWS’ye bilgi sağlamayı kabul etmelidirler.
 • Kredi dağıtımı:
  • Bu programda dağıtılacak krediler bireylere değil, sadece hak kazanan kuruluşlara dağıtılacaktır.
  • Alıcı kuruluşlar kredileri transfer edemez yada tekrar satamaz.
İçeriği dağıtıma sok